Karol1501

velký pes v bytě.Proč hned zavrhujete?!

Takže za prvé-Nechápu jakto že skoro všechny otázky tíkající se velkého (Či psa který potřabuje hodně pohybu)v bytě zavrhujete.
Já sama vlastním v bytě 2+1 Border kolii.
Denně je 6 hodin sama doma a je naprosto v pohodě.
Pokaždé jak přijdu ze školy jdu s ním na 2+ hodiny ven, v zimě také zápřah
A v dubnu začínáme chodit na Agility.
Toto plemeno jsem si pořídila protože jsem VĚDĚLA že na něj budu mít čas.A mám a plně se mu věnuji.
Pokud je pro vás překážka to že bude pes doma sám po tu dobu co budete v práci/škole tak to vlastně ani překážka není ;)
Pes si zvykne,to mi věřte.

Nejlepší odpověď
Drap

Já nezvrhuji. Taky mám psa v bytě, má dostatek každodenního pohybu a myslím, že mu nic neschází.

Další odpovědi
redy

Jo já taky vím že na bytě nezáleží,furt lepší než na řetězu u boudy i útulky sou přeplněný takovej byťáček si žije jak vráji 🙂

Hamon

Na dozivoti odsouzeni si nakonec taky zvyknou.

rigormortis

Tak mít kolii…to jste tedy hodně aktivní osoba, na to bych se asi nezmohl.

gagaga

Ary.., jste tu ? :))

  • iv-

Karol1501

Kdo ? :D

gagaga

Karol, Vam se timto omlouvam, ze jsem Vas trosku zmatla..byl to takovy muj soukromy vzkaz .. :)

  • iv-

arygnoc

  • iv-

som, kľudne ma otravujte do pošty.

;)

tam to aspoň uvidím, že ma niekto postráda.

gagaga

;(
ja do tech intimek nechodim