df

Věděli jste, že na časovce Paříž-Nice dojelo do cíle pouze 59 ze 154 cyklistů?

To nebývá ani na staré dámě. A to je teda větší fuška. Vakcíny dělají svoje, co?

Nejlepší odpověď
Rocker

Může to být třeba nepříznivým počasím,není nutné všechno svádět na nějakou vakcínu.

Další odpovědi
Rančer

Je to málo no. Ale v předchozích ročnících taky nedojelo spoustu závodníků. Spíše si myslím, že tato doba má dost vliv i na fyzičku.

Zdroj: https://fr.wi­kipedia.org/wi­ki/Paris-Nice

Disraeli

Se nedivím, je to pěkná štreka. Se ztratí po cestě. 😂

elkon

Nevěděl a je mi to jedno. I když občas cyklistiku sleduji, ale „svět se proto nezboří“.

df

Ano, anebo kvůli válce na ukrajině