zjentek

Věděli jste, že i ten krteček šel už před lety raději do Číny?

Já to nevěděl>>> https://youtu­.be/7I4KmXiaK­Nc?t=525

I když si nemyslím, že v tom má prsy Zeman, i tak je mně to líto, děkuji.

Nejlepší odpověď
Kepler

On tam neodešel, on tam byl poslán. I když tam o něm asi moc nevědí, stejně o nějakém prsatém Zemanovi odkudsi z Evropy. Já si daleko víc vážím faktu, že Krteček byl ve vesmíru díky americkému astronautovi Cernanovi čsl. původu.

Další odpovědi
marci1

Nešel možná raději, ale dali ho do páru s „kamarádem“ pandou. 🙂