iceT

Ve kterém díle Die hard(Smrtonosná past,B.willis)

je zmínka o tom,kolik má Jonh McClane dětí?Vzpomínám si jen na dceru,byla i vidět v prvním filmu,pak jako velká ve čtvrtém,ale o synovi nikde nic,nebo si nevzpomínám.
Doplňuji:
to vím,právě se na pětku dívám,ale zajímá mě jestli byla zmínka o synovi i v předešlých filmech.Vím jen o děvčeti.

Nejlepší odpověď
gepik

I v prvním dílu jsou minimálně na fotkách dvě děti. Mám dojem, že novinář při natáčení reportáže zpovídá taky dvě děti, jak jim tam říká, že je to naposled co můžou mluvit s rodiči.

Další odpovědi
pl4toon

Pátý díl je celý o jeho synovi, který už pravda trochu povyrostl a je z něho dokonce takový James Bond v úspornějším vydání.