quentos

Včera tomu bylo přesně osm a půl měsíce, co jsem nepřetržitě sušil v peněžence pětieurovku…

… až tedy včera po oněch osmi a půl měsících jsem za ni v Hradci pozval kamoše na pivo.
Máte podobnou zkušenost, kdy jste si něco úzkostlivě šetřili či uchovávali a pak došlo ke zcela spontánnímu utracení?
(Proč mi vydržela tak dlouho? Inu, onu pětieurovku jsem dostal loni v říjnu ve Varšavě na mistrovství světa ve scrabblu od mé poslední soupeřky – Novozélanďanky, která ode mě koupila pytlík písmen… tož jsem je uchovával jako živou vzpomínku.)
Doplňuji:
ale houby, Malťanky přece :{/> už se mi ty baby z MS pletou :{)>

Nejlepší odpověď
Robert_PM

Stalo, sušil jsem 10 let:-). Padesát korun jako zpropitné za mojí první právní radu.

Další odpovědi
Drap

Během života snad už i několikrát. Asi to tak má být.

anonym

peníze mají kolovat