Vážim 70 kg a měři m 178 cm ,všichni řikaji ,že mam ideal postavu ,ale já si přijdu hrozně tlustá t,zkoušela jsem několi

Vážim 70 kg a měři m 178 cm ,všichni řikaji ,že mam ideal postavu ,ale já si přijdu hrozně tlustá t,zkoušela jsem několikrát zhubnout a nevede se . Myslíte ,že je to hodně ,jak mam zhubnout?

Odpovědi
marci1

Dle výpočtu BMI máte ideální váhu.

Zdroj: http://www.vypocet-bmi.cz/

MonkeyKing

Tvý starosti bych chtěl mít!

Taky záleží na věku – pokud ti je 13 a víc tak je to dobrý

moni123

ahoj ..:)) já měřím 175 a vážím 64…:)) a když budu mluvit za sebe tak si tak taky přijdu..:)) ale člověk si to tak nesmí brát,protože čim vyšší,tím víc vážíš…A když měříš 178…tak je to právě tím,že jsi vysoká…;) Takže …bez obav…:)))

marek953

Pokud bys chtěla se svojí postavou něco udělat, tak jedině sportem. Žádné diety! Nejsi tlustá. Já taky nebyl tlustý a i přesto jsem se rozhodl více sportovat a posilovat, abych měl postavu lepší. Sportu se věnuju 3–4× týdně a je to docela znát. Měl jsem trochu špek na břiše. I když pod tričkem nebyl vůbec vidět, tak už mizí a je to fajn. Ale jak jsem psal… Nedrž žádné diety! Pokud chceš postavu zlepšit, tak sportem!

NiCMOCBOY

Úplně v poho. Vím jak taková postava vypadá.
Dle mojí babičky by měl člověk vážit tolik co měří mínus metr, čili v tomto případě 78kg.
Ale k věci. Stejně co zhubneš, tak nabereš a neštěstí budeš zase cítit. Kdyžtak se jen zformuj cvičením.
Tož tak, no.

elektrikář

Holčičko tvoje váha je v pořádku, nezhlížej se v modelkách které jsou jen kosti a trochu kůže.Chtěl bych tak mít tvoje problémy.