Vážim 70 kg a měři m 178 cm ,všichni řikaji ,že mam ideal postavu ,ale já si přijdu hrozně tlustá t,zkoušela jsem několi

Vážim 70 kg a měři m 178 cm ,všichni řikaji ,že mam ideal postavu ,ale já si přijdu hrozně tlustá t,zkoušela jsem několikrát zhubnout a nevede se . Myslíte ,že je to hodně ,jak mam zhubnout?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Odpovědi:

Zlatý

Dle výpočtu BMI máte ideální váhu.

Zdroj: http://www.vypocet-bmi.cz/

Bronzový

Tvý starosti bych chtěl mít!

Taky záleží na věku - pokud ti je 13 a víc tak je to dobrý

ahoj ..:)) já měřím 175 a vážím 64...:)) a když budu mluvit za sebe tak si tak taky přijdu..:)) ale člověk si to tak nesmí brát,protože čim vyšší,tím víc vážíš....A když měříš 178...tak je to právě tím,že jsi vysoká...;) Takže ...bez obav...:)))

Pokročilý

Pokud bys chtěla se svojí postavou něco udělat, tak jedině sportem. Žádné diety! Nejsi tlustá. Já taky nebyl tlustý a i přesto jsem se rozhodl více sportovat a posilovat, abych měl postavu lepší. Sportu se věnuju 3-4x týdně a je to docela znát. Měl jsem trochu špek na břiše. I když pod tričkem nebyl vůbec vidět, tak už mizí a je to fajn. Ale jak jsem psal... Nedrž žádné diety! Pokud chceš postavu zlepšit, tak sportem!

Pokročilý

Úplně v poho. Vím jak taková postava vypadá.
Dle mojí babičky by měl člověk vážit tolik co měří mínus metr, čili v tomto případě 78kg.
Ale k věci. Stejně co zhubneš, tak nabereš a neštěstí budeš zase cítit. Kdyžtak se jen zformuj cvičením.
Tož tak, no.

Stříbrný

Holčičko tvoje váha je v pořádku, nezhlížej se v modelkách které jsou jen kosti a trochu kůže.Chtěl bych tak mít tvoje problémy.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Jídlo a vaření

Zlatý hanulka11 986
Zlatý Drap 844
Zlatý annas 758
Zlatý iceT 496
Zlatý marci1 482
Zlatý gecco 431
Zlatý briketka10 415
Zlatý quentos 405
Stříbrný elektrikář 395
Zlatý mosoj 351

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.