Vaření na PB.

Prosím ty,kteří používají PB na vaření,aby mi napsali,jak dlouho jim vydrží bomba při každodenní vaření pro 3– 4 člennou rodinu.
Děkuji

Nejlepší odpověď
kropitko

Tak už ne, ale asi tak 20 let jsem nevařila na ničem jiném. Vydržela mi tak měsíc, tedy ta 10 kg

Další odpovědi
panenka

Moje babička jí má na zatopolí (na poli kde máme vagon s wc s malou kuchynkou a 2 postele vždy když se tam sejdeme sbírat brambory,nebo opékáme tak na něm vaříme co si vzpomínám jednou jsme tam byli celý měsíc a babičce to vydrželo zhruba ten měsíc