MartGabriel

Ve hře Vampire the Masquerade Bloodlines nefunguje schopnost „hlas krve“. Kam nainstalovat patch?

Zdravím. Dnes jsem si chtěl poprvé zahrát tuhle skvělou hru, ale hned na začátku jsem se zasekl. Nefunguje schopnost „hlas krve“. Zkoušel jsem stáhnout patch, který by to měl opravovat, ale i tak nefunguje. Kam mám patch nainstalovat?

Odpovědi
Nerevarin

Zkusil bych se poptat někoho na těhle stránkách, pokud to tam není uplně mrtvé, ale upíři jsou nesmrtelní, tak snad ne:
http://www.blo­odlines.cz/

Nebo bych to zkusil na steam fórech.