Lyn

Vajíčko kterého hmyzu vypadá jako myší trus?

V pokoji, který je hned pod půdou jsme našli vajíčko (zřejmě), které vypadá jako myší bobek. I dle velikosti jsem to na něj odhadovala. Než jsme ho zlikvidovali, přítel ho rozpůlil a uvnitř bylo cosi bílého (o myší bobek tedy nešlo). Podívali jsme se na půdu a je tam pár mrtvých včel, ale dle Googlu to nevypadá jako včelí vejce. Nevíte, o co by mohlo jít? Děkuji.

@zjentek To nebude, chutnalo to spíš jako ukvičenej jorkšír

Odpovědi
zjentek

Nebylo to prastarý kindervajíčko?

K doplnění:
Taky jste to mohli nafotit ještě předtím, než jste v rámci bádání ochutnali.

kapitanrum

Také jsem našel kolem odpadkového koše vajíčka nějakého hmyzu a po dlouhém hledání by to mohly být vajíčka kobylky (dubová/zelená).

Jednu kobylku jsem před nedávnem z bytu vyhazoval, takže je velká šance, že to byla její práce.

kapitanrum

Tak nakonec se jednalo o kukly mouchy domácí…