dust8

Vadilo by vám, kdyby se vrátil předchozí vzhled Odpovědí?

Děkuji za názory. Přidá se ještě někdo?

Nejlepší odpověď
annas

Jsem pro, protože...

Vzhled se mně nelíbí. Postrádám Stream. Co řazení diskuzních příspěvků?

Uvítala bych zrušení bodování za kvalitu, protože body už dávno neslouží k motivaci.

Když se objevila předchozí úprava Odpovědí, uživatelé rovněž projevili nespokojenost.
https://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=vzhled%20od­pov%C4%9Bd%C3%AD%C3%A9

Plus vidím v tom, že je delší prostor pro odpovědi a diskuzi.

Je vždy inovace cesta k lepšímu? Ale pochybuji, že je cesta zpět.

Led, děkuji. Přiznávám, že jsem se špatně dívala.

Další odpovědi
paul1

Jiná odpověď

Myslím si, že jde jen o zvyk. Já jsem se už tady docela udomácnil. Je to takové barevnější – veselejší

Emefej

Jsem pro, protože...

Tohle je hnus.

Smack

Jsem pro, protože...

cochee

Jiná odpověď

Je mi to jedno. Při jakékoliv změně vždy osazenstvo „hudruje“ a za čas si už nikdo ani nevzpomene, jak to bylo předtím. A tím nemám zdaleka na mysli jen změnu UI tohoto webu, ale obecně. Zatím se jen rozhlížím, jsem tu „v novém“ pět minut.

anonym

Jiná odpověď

Příjde mi to takový nějaký velký, roztahaný, jako pro prvňáky.

Nandi

Jsem pro, protože...

Předchozí vzhled se mi líbil víc.

dubraro

Jsem pro, protože...

Jsem pro návrat dřívějšího vzhledu stránky, nový mi připadá méně přehledný.

Kepler

Jsem pro, protože...

Předchozí kabát mi přišel přehlednější.

elkon

Jiná odpověď

Je mi to jedno.

ten který je

Jsem proti, protože...

da ny

Jiná odpověď

Nevadilo.
Zvyk je železná košile, mně vyhovovaly.
Na druhou stranu, změna je život.
Co neovlivním, neřeším.

anonym

Jsem proti, protože...

Drap

Jiná odpověď

Ba naopak bych to uvítal.

Mc Merkurion

Jsem pro, protože...

… nevadilo, byl bych raději, holt starýho psa novým kouskům nenaučíš …

wiglaf

Jsem pro, protože...

Byl přehlednější.

Hufnágl

Jiná odpověď

Netoužím po navrácení starého vzhledu, který byl také nedokonalý, ale chtěl bych nový, takový, jak jste hlasovali v anketě, kterou založil ge0rge.

ahold

Jsem pro, protože...

Byl přehlednější, jednodušší na vyhledávání profilu, počet bodů atd. Teď si téměř vše vyžaduje k zobrazení několik kroků.
Jestli toto považuje společnost za vylepšení, tak potěš.....

Vojta24

Jsem proti, protože...

pokud by se měl vracet starý vzhled tak snad jedině jako aprílový žert a určitě ne na dýl než ten jeden den.

Hufnágl

Emefej, pokud píšeš, že to je hnus, nikdo tě tu nedrží, Můžeš tam, kde to je kráááásné!

annas

U úpravy mého příspěvku je uvedený quentos. Dívala jsem se, co opravil. V pořádku.

Ale vyděsila jsem se . Můj příspěvek se odeslal několikrát, jak je vidět z uvedeného času., který je shodný.

Je pravda, že trvalo dlouho, než odpověď odeslala, , stále se točilo nahoře kolečko u otázky na liště. Uvědomuji si, že jsem klikla vícekrát, takže se odpověď vícekrát odeslala.

Stává se to někdy v IP, že při prvním kliknutí se dopis neodešle. Nfěkdy dostanu stejnou zprávu třeba 2× či 3×.

Je vidět, že odeslání nelze urychlit.

led

annas „Postrádám Stream“ keď si kliknete v hlavičke na domček objaví sa vám v ponuke „Nejnovější otázky“ „Dotaz+“ „Stream“ „Nezodpovězené“

Pepa25

IMHO není cesty zpět … Praxe velí odchytat chyby + čekat, až si uživatelé zvyknou