Gestas

Vadí vám v české televizní stanici reklama ve slovenštině na sýry Liptov?

Pokud vím, tak na Slovensku české reklamy nemají.

Odpovědi
Arne1

čeština nebo slovenština – je mi to jedno.
Ale reklamy ignoruju, takže ani nevím že nějaké slovenské jsou.

Marky Stark

Sice jsem tuhle reklamu nazaznamela, ale nějak mi nezáleží na tom, jestli je to v češtině nebo ve slovenštině

isteron2

Ale sú, napr Šláger, E – shop a p. Mňa skôr zaujíma, či je tam vyznačená cena v €, a kontakty na slov. tel. objednávkové čísla. , prípadne e-maily.
Solídne firmy majú vyznačené možnosti nákupu v oboch republikách.
Objednávam si napr. u firmy Diabem, nakoľko u nás sa to nepredáva. A donesie mi to kurier domov.

ivzez

Nevadí, nemám televizi.

Ale stejně by mi nevadila, možná by to byla jediná reklama,
na kterou bych se i dívala (jinak jsem TV vypínala).

Jsme rozděleni přes 20 let, ale mně slovenština pořád chybí…

gecco

Ty jsi fool…
😉
No jo, Slováci jsou děsně roztahovační a už si i (tedy – podle dotazu, tu reklamu jsem fakt neviděl) uzurpují nárok na reklamní čas „české televize“…
Jo – a platí to vůbec???
ROFL…

Drap

Nevadí, je to dokonce jedna z mála reklam, která je pěkná.