Bronzový

Vadí vám, když se na Odpovedi.cz objevují gramatické chyby a věty, které nedávají smysl?

Nejsem nějaký šťoura, ale někdy mne ty chyby tak praští do očí, že se leknu :-D

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Nevadí každý uděláme v něčem chybu osobně nejsem člověk který na to hned toho dotyčného upozorní.

Další odpovědi:

Bronzový

Každý se občas splete, to ano, ale mně to prostě trhá oči ... ale zřejmě to kolikrát vypovídá o inteligenci českého národa.

1) Objevují se tu otázky, které nedávají pražádný smysl.

2) Spousta příspěvků je napsána bez čárek v souvětí, teček za větami, bez velkých písmen a bez otazníků za otázkou ... nedej bože, když je třeba použít uvozovky, to se prostě nedá číst.

3) Háčky a čárky jsou pro většinu lidí asi tabu ... nesnáším, když někdo tvrdí, že píše česky, ale je líný psát háčky - to není výmluva, ale prasečina a nechutné komolení českého jazyka.

4) Sposta lidí neumí psát čárky, tečky, otazníky ... když už je napíšou, tak s mezerou před nimi ... kdo to kdy kde viděl proboha? To mi opravdu trhá oči.

Našlo by se toho ještě více, ale myslím, že tohle stačí :D

Nejsem na češtinu nijak vysazený, spousta věcí mi taky dělá problém, ve škole jsem měl z češtiny trojku, ale tohle jsou základní věci, které by každý Čech měl umět, znát a dodržovat.

Na špatně napsané otázky (nemyslím nějaký překlep, nebo chybu v těžkém slově) ani neodpovídám, autor se nesnažil zeptat srozumitelně, tak si podle mě moji snahu o odpověď taky nezaslouží.

Zlatý

Na takové chyby a nesmyslné otázky odpovídám s humorem.

Stříbrný

Kašdí se opčas zplete:-)

Stříbrný

Možná že by nebylo od věci,aby na Odpovědích běžel program z pravopisem. Mmám jej a kde vynechám písmenko. Tam mám krásnou červenou vlnovku. Stačí ovšem si to po sobě přečíst. Podívat se na náhled. Řádky posunout.Občas na to ale, v záchvatu inspirace zapomenu. Berte to, že jsem jen člověk.Rozčilovaly mi příspěvky bez háčků.Než jsem si uvědomil , že mohou být poslané z mobilu.Hezký den a dobrou náladu.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Vzdělání a práce

Zlatý annas 2418
Zlatý Drap 1489
Zlatý quentos 1219
Zlatý mosoj 643
Zlatý hanulka11 567
Zlatý gecco 564
Stříbrný ivzez 539
Zlatý led 528
Zlatý marci1 491
Zlatý Michal Kole 475

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.