paul1

V zimě je zima. Není to podezřelé?

Mrzne a všude spousty sněhu. Co asi za tím může být? 🙂
(Už jsem si od takového počastí v zimě odvyknul. Doufám, že to do Vánoc vydrží!) 🙂

Nejlepší odpověď
marci1

Bohužel to do Vánoc asi nevydrží, vzhledem k tomu, že příští týden mají údajně být teploty až +10°C, v Německu prý až +15°C. Takže nás asi čeká „čvachtanice“ a povodně. A Vánoce? Uvidíme. 😄

Další odpovědi
plebs

Podle mého odhadu astronomická zima ještě nenastala

jirka F

Hádám že letos bude Leden a Únor tvrdá zima bude se jednat o pomstu zimy za ten mimořádně teplý leden letos.A nebo taky né jenom to tuším.

zjentek

No, je to takové až divné no ale jestli chceš přijít na úplně jiné myšlenky, tak můžu pomoct>>> https://www.y­outube.com/wat­ch?v=S1TQurtjLuI , víš jak, hudba pomáhá 😃

paul1

zjentek
dobrý, dík 🙂