V kolikátém týdnu těhotenství se nejčastěji objevují nevolnosti?

Mají na nevolnosti vliv i geny? Matka při čekání mě totiž nevolnosti neměla.

Nejlepší odpověď
marci1

Těhotenské nevolnosti se objevují nejčastěji v prvním trimestu těhotenství. Také se ale nemusí objevit vůbec. Dle mého soudu geny vliv na nevolnosti nemají. U prvního těhotenství např. být mohou, u druhého ne. Nebo naopak. 🙂

Další odpovědi
Kelt

Pokud se budoucí otec opije hned po početí, tak má nevolnosti druhý den ráno .