v kolik hodin vaše děti o víkendu vstávají?

necháváte je vyhajat třeba až do oběda,nebo vás budí už v sedm hodin ráno?

Nejlepší odpověď
BEAES

Kolem 9 hodiny, záleží jak dlouho paří na PC.

Další odpovědi
Miroslavst

No dítě. Když má směnu, tak vstává o půl šestý, když příjde z noční tak chrupe do dvou a když má volno tak taky :D
Ne v sedm mě nikdo nevzbudí, ani bych se nenechal.

Mili @

Moje děti sice už nebydlí doma, ale vím, že si spí dlouho!
Do takových 10–11 hodin se jim nedovolám!!
😁

hanjimka

Když byl syn malý-tak do 8 let pravidelně vstával mezi 7–8 hod.Teď je mu 17 a když vstane před 9 je to malý zázrak.Norma je po desáté.

Radak

Záleží, v kolik se večer vrátili z hospody. Už jsou moc odrostlí.