Fůfan

V jakém státu (města), by jste nejraději bydleli, kdyby jste nemohli žít v ČR? A pokud možno proč?

pro jistotu, kdyby se tu stalo něco příšerného (Černobyl), nebo finance nebo něco jiného, co by vás donutilo se přestěhovat z ČR.

Nejlepší odpověď
redy

No já bych zůstala tady, protože babčina by se nehla a já bych ji neopustila 🙂

Další odpovědi
Beer4Real

KLDR
Doplňuji:
Je tam hezky

anonym

Francie, Azurové pobřeží. Prostě proto, nehledej všude důvody.

Luboš.S

Norsko <3

badisko

Na to nemusi byt..zadna pohroma jako cernobyl …:D paradne to zvlada i ceska vlada a stim ruku v ruce zivorni uroven…
Uz jsem si vybral ziji v Irsku …:D

Poster89

Austrálie – teplo, zvířata, klid

arygnoc

zatiaľ žijem v európe (uk, taliansko, česko, slovensko), za takých 8 – 10 rokov zvažujem nejaké teplé krajiny, favoritmi sú seychely, malta, cape verde, ale pozerám i na turecko.
záleží i na politickej situácii v tej ktorej lokalite.