V jakém městě žít?

Řeším poměrně nestandardní problém. Pracuji doma, v současné době nemám přítelkyni ani kamarády, takže můžu žít v jakémkoliv městě, ale nevím jaké si vybrat. Mělo by to být malé nebo větší město (max. 100.000 obyvatel) v Čechách (nikoliv na Moravě), pokud možno aby tam nebyl znečistěný vzduch, protože mám alergii. Uvítal bych vybavenost ve formě koupaliště, krytého bazénu, posilovny, nekuřácké restaurace a kavárny. Jaké město byste mi na základě Vašich osobních a dlouhodobých zkušeností doporučili? Předem všem mnohokrát děkuji.
Doplňuji:
Pro led: Pochopitelně jsem měl na mysli místa s opravdu vysokým znečistěním ovzduší např. Krupka, Ústí nad Labem apod.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Odpoveď byla označena jako užitečná
Stříbrný

Města v okolí lesů. Buď západočeskou Plzeň a blízké okolí nebo jihočeské České Budějovice, Český Krumlov či Třeboň, v Třeboni jsou lázně. Okolo jsou všude lesy a příroda, které čistí vzduch. Navíc, "Plzeňáci" či Jihočeši jsou většinou hodní mírumilovní lidé, samozřejmě ne všichni, ale většina je jich ochotných a vstřícných. Dost jsem dlouhodobě komunikovala s lidmi ze všech českých krajů. Nesympatičtí a nejméně vstřícní jsou Severočeši, pak lidé z Východočeského kraje z okresu Hradec Králové a Pardubice....

Další odpovědi:

Zlatý

"aby tam nebyl znečistěný vzduch" túto podmienku nespĺňa žiadne mesto. Ak aj tak chcete mesto, tak len kdesi na okraj, prípadne niektoré "horské" mesto v hraničných pohoriach.

Zlatý

Jen bez zkušeností - volil bych jižní Čechy, k výběru je míst dost..

Bronzový

Písek - město v lesích.

Zlatý

Karlovy Vary.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Bydlení a zahrada

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Bydlení a zahrada

Zlatý Drap 927
Zlatý mosoj 861
Zlatý hanulka11 500
Zlatý gecco 416
Stříbrný cukrar 296
Stříbrný elektrikář 247
Zlatý venkovan 237
Stříbrný honza19hk 235
Zlatý Hlada 234
Zlatý annas 224

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.