V jakém díle Krajních mezí dojde k časové smyčce při spouštění experimentu?

Prosím pomozte, stále ten díl nemůžu najít… V tom díle se spouští nějaký experiment a vždycky při spouštění se stane nějaká chyba, jeden z techniků ho běží vypnout, dostane ránu proudem a jako jediný si to pamatuje a snaží se ostatní přesvědčit o tom, že ten experiment nemají spouštět…

Odpovědi
Vlk-Gabriela

Název byl Deja Vu a jednalo se o šestnáctý díl páté série.