zjentek

Uživím se v ČR(deli), pokud zde začnu dělat byznys poctivě?

Myšleno podnikání v ČRdeli všeobecně. Když dám lidem jen to dobré, poctivé, tak jestli se zde uživím také i já.

Nejlepší odpověď
aliendrone

A CO myslíš tím „dělat byznys poctivě“? 😉 🙂
Zjentečku, ty nevíš, že PRAVDA a LÁSKA zvítězila? 😮
Máme přeci POCTIVÝ a SPRAVEDLIVÝ systém, kde se nekrade, není korupce a tak vůbec (a pokud ano, tak je to promptně odhaleno a potrestáno). 😉

Takže je jasné, že v takové systému ani NEMŮŽEŠ podnikat jinak, než poctivě. Pokud někdo tvrdí něco jiného, je to dezolát, Putinův agent a čínská pátá kolona! 😁

Další odpovědi
da ny

Jde to i poctivě (znám takové lidi), záleží na oboru živnosti.
Je to závislé i na tom (poptávka),
co umíš, jak jsi schopný (manažer, zaujmout na trhu). Jaké služby a v jaké kvalitě jsi schopen nabídnout. Sám za sebe nebo se zaměstnanci.
Z vydělané koruny ti může zůstat, také, možná 20 – 30 haléřů.
Zda se uživíš, také Ty, neumím posoudit/odhadnout. Chybí informace 😉

Disraeli

Ne! Ale to jen proto, že by ti to nešlo. ;)

Zlatý člověk

Pokud budeš pracovat jenom pro stát tak se uživíš jiná možnost není

elkon

Že jsi se ještě nevystěhoval, když ti rodná zem tak vadí. Troubo. Jsi fakt vadnej.

aliendrone

da ny>>> POKUD to tak OPRAVDU JE, tak jsem přesvědčen, že ačkoliv pracuje přinejmenším trojnásobně (než ostatní), tak je MOC rád, že na konci fiskálního období skončí v černých číslech. Moc tomu nevěřím. 😐