Uzamčen touch pad

Prosím o radu jak odemknout touch pad na fujitsu siemens 2548.šipka reaguje jen do té doby než se přihlásím,pak zustává na obrazovce a nefunguje.díky

Odpovědi
Tombik

Většinou kombinací FN + F3

GangstaHelper

Pokud nemá Váš notebook zvláštní tlačítko/přepínač na vypnutí touchpadu, je třeba to provést následovně. V oznamovací oblasti (vedle hodin) najděte ikonu ovládacího softwaru touchpadu (Synaptics pointing device, nebo něco podobného). Mělo by stačit na ni kliknout pravým (předpokládám, že nějakou myš připojenou máte) a zde zrušit něco jako „Disable touchpad“.

Pokud tam tuto ikonu nenajdete, najdete ji v Ovládacích panelech, buďto samostatně, nebo jako součást panelu Myš (zde to bude to na samostatné kartě, nebo na kartě Hardware).

Zde Vám přesně neporadím, musíte se zkusit proklikat nabídkama …