Tom.Noddy

Na mém notebooku ACER sem tam nereaguje touchpad.

Ani po připojení externí myši se to nevyřeší. Jakoby si dělala klávesnice co chce a občas zabraňovala používat touchpad. Čím to může být? Hardwarem či softwarem?
Doplňuji:
Fn+F7 to není…ale i tak díky

Nejlepší odpověď
anonym

pokud blbne jen občas a není pořád vypnutý nějakým způsobem, pak servis, pokud ho máte ještě v záruce

software.. jedině, kdyby to bylo furt vyplé.. podkut do blbne během používání, tak je to chyba v hardware a to bych doporučoval servis..

Další odpovědi
Greneia

Touchpad se dá vypnout v nastavení, tak jestli nemáte někde na klávesnici nějakou klávesovou zkratku pro vypnutí.

Upravuji, mám taky Acer (Fn+7), ale i tak, jestli to nemáte ještě nějak předvolené, kdysi jsem s tím také bojovala.

fortin

Podívejte se do Správce zařízení. Je-li tam problém nebo konflikt s ovladači, budou označené žlutým otazníkem.