Už Vám někdo volal a nabízel 11 tisíc dotace od státu, nechtěl říct víc po telefonu a nutil do schůzky?O co jde,nevíte?

není to nové letadlo?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

ale jistěže je. Před měsícem mi volal nějaký mladíček, co se do toho zamotal a měl dojem, že si vydělá ještě víc. Po telefonu nic neřekl, to přece nejde, po telefonu by tě neukecal k podepsání smlouvy, neodpověděl na nic, na co sem se ptala, že to nemůže, a jedině schůzka a schůzka. Na takové je dobré požádat o smazání svého čísla z jejich databáze, a pokud budou nadále obtěžovat tak je nahlásit.

Další odpovědi:

Pokročilý

typický znak podvodu je nesdělení konkrétních informací a podmínka osobního setkání kde je prostor na psychický nátlak.Jediné řešení je nepodlehnout dobrému vychování a nemilosrdně "típnout" hovor, klidně i bez rozloučení.Právě onu slušnost lidí tito podvodníci nejvíc zneužívají.

Zlatý

Zatim ne,doporucuju ale razne odmitnout,nebo rovnou polozit hovor,i kdyz to neni slusnost.

Zlatý

Vubec se tim nezabyvejte-podvod-klasika

Bronzový

Podle mne se bude jednat o finančního poradce. Bude Vám nabízet "nejvýhodnější" životn a penzijní pojišťění, pojištění baráku a povinné ručení s havarijkou. Už jsem na takové schůzce byla, obvykle mu dá kontakt nějaký Váš kamarád. Tá schůzka byla pro mne promarněná hodina..

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Finance a podnikání

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Finance a podnikání

Zlatý Drap 690
Zlatý mosoj 416
Zlatý gecco 242
Zlatý Hlada 239
Stříbrný ivzez 212
Zlatý standa 200
Zlatý hanulka11 179
Zlatý ReHu 172
Zlatý led 156
Zlatý panenka 153

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.