Savier

Už měsíc mě pobolívá pravé varle. Jak překonat stud a zajít k doktorovi?

Strašně se stydím. Zároveň mi to způsobuje neskutečnou frustraci a strach, že o něj příjdu. S tím bych přišel i o část svého mužství. Je to jako začarovaný kruh. Každý den si říkám že se objednám. Bohůžel mám lehkou sociální fóbii. Děkuji. Hezký den.

Nejlepší odpověď
Filip84

Jednoduše: prostě stud neřeš a zavolej tam. Nemáš se za co stydět, za to, že jsi (případně) marod s koulema, fakt nemůžeš! 🙄😅

Jestli máš sociální fobii, potřebuješ léky a hlavně psychotherapii a obojí nejde s alkoholem dobře dohromady!

Nic, neřeš: zavolej. Jestli máš problém, že by Ti kule inspektírovala třeba ženská, protože máš praktickou lékařku: objednej se přímo k urologovi – chlapovi.

Další odpovědi
df

Máš holku?

elkon

Zajdi urologovi a neřeš nic kolem toho. Je to úplně normální. také chodím na urologii na kontrolu. A je tam doktorka. Když jde o zdraví, není na co čekat.

Tonda Káňa

Tvl kámo HNED se tam objednej, protože tohle je vážný!! Mě raky jednou bolelo varle, to levý, a šel sem hned k urologovi. Bylo to v pohodě, prostě mi udělal sonografii a nic nenašel. Ukázalo se, že to bylo pravděpodobě od páteře, protože sem seděl na židli fakt hrozně, i můj postoj byl strašnej. Pak sem začal dělat na záda cviky a přešlo to.

Ty tam ale můžeš mít nádora, takže tam koukej letět, protože jinak ti ho pak můžou i vzít, ba ještě hůř, po době ti to může začít metastázovat a to fakt nechceš. Takže se vys*r na nějaký stud. I kdyby byl ten urolog homouš, tak ti stejně nic nemůže udělat protože by ho pak vyhodili. A pokud si na ně necháš šahat od ženský, tak je to výhra, ne? 😁👌

Se svým zdravím nehazarduj, dopr*ele!

Savier

df: Vůbec. Proč? Jako že by mě „vyšetřila“? 😅😅

df

Tak proto tě bolí. Je to psychosomatika. Má to co do činění se vztahem k opačnému pohlaví, potažmo plozením

Savier

Díky za odpověď. „Bohůžel“ to tak ale není. To pravé varle jakoby více přečnívá než to levé. Abyste to pochopil – Když se podívám do zrcadla, je více vepředu. Vypadá to, že se nějak přetočilo a nechce se vrátit zpět do původní polohy. To je jen můj odhad. Žádný nádor to nebude.

Filip84

Savier: Tys moc dováděl! 🤷‍♀️😜😂

Ne, vážně: Tak to s sebou hni, vole! To není legrace, taky o tu kouli můžeš přijít, s takovým přístupem! 🤦‍♀️

Savier

Filip84: Děkuji. Příští pondělí se objednám. Snad…
Btw – Omlouvám se poslední dobou za mé otázky. Některé z nich zní asi hloupě. Moje frustrací zatemněná mysl vymýšlí kraviny. Dám si od tohoto webu asi pauzu a ozvu se, až bude lépe. Děkuji.

Filip84

Savier: Frustrací? Tak si zajdi za ťapinou – taky řešení, ne? 🤷‍♀️ Nebo zajdi v pátek večer někde na dízu, před tím kup v Kauflandu to laciný balení tuctu gum a bude po frustraci. A ještě ušetříš! 😎

Vždyť o nic nejde, lidi jebou, co svět světem stojí. Jenom si nesmíš jít nabrnknout píchací parťáčku v klášter – jistě chápeš! 😅😃

Filip84

Savier: Žádné „příští týden“! 👿 Zítra se objednáš, hotovo.

Prokrastinace k ničemu není. Ty si určíš termín k objednání kulní inspekce v roce 2027, budeš se v tom hnípat, budeš se bát, jedno s druhým a nakonec, raději, ten termín posuneš na rok 2037, a do tý doby zemřeš na kulní rakovinu (argumentum reductione ad absurdum!).

Ne, nic, poslechneš a zítra tam zavoláš a vybavené! 🙄👿

Savier

Tvé podpory si vážím. Bohůžel zítra ráno, i v pátek jedeme už v 7:30 do práce. Děláme bytové jádro. Objednávací hodiny na urologii jsou od 8–10 a od 13–16. My končíme v 17… Opravdu nechci aby tenhle pro mě stresující hovor slyšel šéf nebo spolupracovníci. Z bytu máme přísný zákaz odcházet. V pondělí mám odpolední. Tak ráno se objednám a snad to bude v klidu. Děkuji za pochopení. Hezký večer.

Filip84

Já mám praktickou lékařku a vůbec mi nevadí, že mi inspektíruje koule a kokota. Tak ona je starší, není už pro mne sexuálně přitažlivá, ale už mne kontrolovaly i lékařky, co byly sexuálně přitažlivé tuze velmi.

Nevím, nějak to „funguje“, že, v tu chvíli – v daný okamžik, je to prostě lékař, bez ohledu na to, jaké má pohlaví, vlastně v tu chvíli pohlaví nemá. Ona je to také kulí a kokota inspekce, no, v rámci praktický prohlídky, nebo tak něco, není to výstav druhotných znaků za účelem vzbuzení žádosti osoby opačného pohlaví. Také jsem nikdy, při inspektírování kokota a koulí, neměl erekci.

Já to mám jednodušší, nemusím si sundávat kalhoty. Stáhnu spodky na kolena, nadzvednu kilt i se sporanem, lékař se podívá, pak si natáhnu „pančocháče“ a vybavené! 😂😂😂👌

To dáš, prosímtě! 😎🙄😃