Avatar uživatele
Savier

Už měsíc mě pobolívá pravé varle. Jak překonat stud a zajít k doktorovi?

Strašně se stydím. Zároveň mi to způsobuje neskutečnou frustraci a strach, že o něj příjdu. S tím bych přišel i o část svého mužství. Je to jako začarovaný kruh. Každý den si říkám že se objednám. Bohůžel mám lehkou sociální fóbii. Děkuji. Hezký den.

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Tonda Káňa před 37 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Filip84

Jednoduše: prostě stud neřeš a zavolej tam. Nemáš se za co stydět, za to, že jsi (případně) marod s koulema, fakt nemůžeš! 🙄😅

Jestli máš sociální fobii, potřebuješ léky a hlavně psychotherapii a obojí nejde s alkoholem dobře dohromady!

Nic, neřeš: zavolej. Jestli máš problém, že by Ti kule inspektírovala třeba ženská, protože máš praktickou lékařku: objednej se přímo k urologovi – chlapovi.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
df

Máš holku?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
elkon

Zajdi urologovi a neřeš nic kolem toho. Je to úplně normální. také chodím na urologii na kontrolu. A je tam doktorka. Když jde o zdraví, není na co čekat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Tonda Káňa

Tvl kámo HNED se tam objednej, protože tohle je vážný!! Mě raky jednou bolelo varle, to levý, a šel sem hned k urologovi. Bylo to v pohodě, prostě mi udělal sonografii a nic nenašel. Ukázalo se, že to bylo pravděpodobě od páteře, protože sem seděl na židli fakt hrozně, i můj postoj byl strašnej. Pak sem začal dělat na záda cviky a přešlo to.

Ty tam ale můžeš mít nádora, takže tam koukej letět, protože jinak ti ho pak můžou i vzít, ba ještě hůř, po době ti to může začít metastázovat a to fakt nechceš. Takže se vys*r na nějaký stud. I kdyby byl ten urolog homouš, tak ti stejně nic nemůže udělat protože by ho pak vyhodili. A pokud si na ně necháš šahat od ženský, tak je to výhra, ne? 😁👌

Se svým zdravím nehazarduj, dopr*ele!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Savier

df: Vůbec. Proč? Jako že by mě „vyšetřila“? 😅😅

Avatar uživatele
df

Tak proto tě bolí. Je to psychosomatika. Má to co do činění se vztahem k opačnému pohlaví, potažmo plozením

Avatar uživatele
Savier

Díky za odpověď. „Bohůžel“ to tak ale není. To pravé varle jakoby více přečnívá než to levé. Abyste to pochopil – Když se podívám do zrcadla, je více vepředu. Vypadá to, že se nějak přetočilo a nechce se vrátit zpět do původní polohy. To je jen můj odhad. Žádný nádor to nebude.

Avatar uživatele
Filip84

Savier: Tys moc dováděl! 🤷‍♀️😜😂

Ne, vážně: Tak to s sebou hni, vole! To není legrace, taky o tu kouli můžeš přijít, s takovým přístupem! 🤦‍♀️

Avatar uživatele
Savier

Filip84: Děkuji. Příští pondělí se objednám. Snad…
Btw – Omlouvám se poslední dobou za mé otázky. Některé z nich zní asi hloupě. Moje frustrací zatemněná mysl vymýšlí kraviny. Dám si od tohoto webu asi pauzu a ozvu se, až bude lépe. Děkuji.

Avatar uživatele
Filip84

Savier: Frustrací? Tak si zajdi za ťapinou – taky řešení, ne? 🤷‍♀️ Nebo zajdi v pátek večer někde na dízu, před tím kup v Kauflandu to laciný balení tuctu gum a bude po frustraci. A ještě ušetříš! 😎

Vždyť o nic nejde, lidi jebou, co svět světem stojí. Jenom si nesmíš jít nabrnknout píchací parťáčku v klášter – jistě chápeš! 😅😃

Avatar uživatele
Filip84

Savier: Žádné „příští týden“! 👿 Zítra se objednáš, hotovo.

Prokrastinace k ničemu není. Ty si určíš termín k objednání kulní inspekce v roce 2027, budeš se v tom hnípat, budeš se bát, jedno s druhým a nakonec, raději, ten termín posuneš na rok 2037, a do tý doby zemřeš na kulní rakovinu (argumentum reductione ad absurdum!).

Ne, nic, poslechneš a zítra tam zavoláš a vybavené! 🙄👿

Avatar uživatele
Savier

Tvé podpory si vážím. Bohůžel zítra ráno, i v pátek jedeme už v 7:30 do práce. Děláme bytové jádro. Objednávací hodiny na urologii jsou od 8–10 a od 13–16. My končíme v 17… Opravdu nechci aby tenhle pro mě stresující hovor slyšel šéf nebo spolupracovníci. Z bytu máme přísný zákaz odcházet. V pondělí mám odpolední. Tak ráno se objednám a snad to bude v klidu. Děkuji za pochopení. Hezký večer.

Avatar uživatele
Filip84

Já mám praktickou lékařku a vůbec mi nevadí, že mi inspektíruje koule a kokota. Tak ona je starší, není už pro mne sexuálně přitažlivá, ale už mne kontrolovaly i lékařky, co byly sexuálně přitažlivé tuze velmi.

Nevím, nějak to „funguje“, že, v tu chvíli – v daný okamžik, je to prostě lékař, bez ohledu na to, jaké má pohlaví, vlastně v tu chvíli pohlaví nemá. Ona je to také kulí a kokota inspekce, no, v rámci praktický prohlídky, nebo tak něco, není to výstav druhotných znaků za účelem vzbuzení žádosti osoby opačného pohlaví. Také jsem nikdy, při inspektírování kokota a koulí, neměl erekci.

Já to mám jednodušší, nemusím si sundávat kalhoty. Stáhnu spodky na kolena, nadzvednu kilt i se sporanem, lékař se podívá, pak si natáhnu „pančocháče“ a vybavené! 😂😂😂👌

To dáš, prosímtě! 😎🙄😃

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zdraví