paul1

Už jste si vyzkoušeli hlasové diktování?

Je to způsob komunikace, kdy při četování uživatel diktuje hlasem text a mobil to napíše, ještě dokonce i gramaticky správně. Stačí při četování klepnout na symbol mikrofonu
vpravo na četovacím řádku a můžete mluvit. Jde to velice rychle, i opravy nejsou složité.
Existuje více aplikací, u mne se objevila sama, nenainstaloval jsem ji. Výborná věcička.
Já jsem předtím maily psal na klávesnici, bylo tam hodně chyb. Teď je to o.k. 🙂

Odpovědi
aliendrone

Hlasové služby používám přinejmenším 3 roky, na droidu. Nechtěl jsem (z mnoha dobrých důvodů), ale nakonec jsem podlehl pohodlí a praktičnosti. Psát na těch pididisplejích s mými „pacinkami“ je přeci jen dosti porod.

BTW – nemusíš ani nic instalovat. Google to umí „sám od sebe“ (hlasové služby). častěji ale používám převod textu na řeč. Dnes se tak už dají poslouchat i knížky (je to sice pořád bída, ale v porovnání se situací před 10 lety NEBE a DUDY). 🙂

elkon

Maily píšu na počítači a pokud udělám chybu, aplikace ji podtrhne červeně, žádný problém. Diktovat nepotřebuji.

Hlada

Nevidím smysl takového počínání. Proč bych měl něco někam diktovat, když můžu zavolat.

OSHO

Zkoušel jsem to a nebyl jsem spokojen protože je to tesovací verze bez inteligence