Už jste někde viděli Plzeňský a Budvar v PET lahvích ?

Já ne!

Nejlepší odpověď
gecco

Neviděl – já po PET-pivech mocka nekoukám, ale takové ´zvrhlosti´ bych si snad všimnul.
😉

Další odpovědi
shooter

Budvar řekl ne. Plzeň, Budvar, Bernard. Tyto větší pivovary nedělají pivo v pet lahvích. Teda pokud nebudeme za Plzeň brát Gambrinus a Kozel, nevím jak Radegast jestli už je taky v pet.

zjentek

u nás v knajpě ti do PETky načepují co chceš a jaký chceš

Emefej

Neviděl. Na nákupy sám moc nechodím, když jdu na nákup s manželkou, mám oddělení s chlastem zakázané.

da ny

Ano, většinou v litrové ;)

gecco

Zjentek → nechci!
😉

gecco

Shooter – Radka už jsem v PET viděl, ale snad jen 10°…
No – on už to stejně není ten Radek, který jsem pívával.
😉