Avatar uživatele
HOMER

Už jste měli tu minerálku s příchutí chilli?

Dostala se mi do rukou Ondrášovka s příchutí mango a chilli,když jsem se napil,ještě jsem nic netušil a bylo to příšerné :D To jim snad do ní to chilli spadlo náhodou a nechtěli to vylít nebo co,podle mého se spíš hodí do obchodu s ptákovinami..Co si o tom myslíte?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? annas, anonym, Jahoda před 5028 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Jahoda

Ondrášovku mango-chilli jsem měla. Musím říci, že to nebylo špatné. Mně to docela chutnalo. První lok mne také moc neuchvátil, ale potom to bylo O.K.

Když jsem to v obchodě vůbec našla, dost jsem se podivila. Myslela jsem si, že snad špatně čtu, nebo co 😁 Hodně by mne zajímalo, jaká příchuť bude příště. Že by špenát s jahodami? 😁
Nevím, necháme se překvapit. Možné je totiž vše 😁

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
annas

Musím vyzkoušet. Stejně jako ten… jsem jedla čokoládu s příchutí chilli a ta mně chutnala.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Obloukem vyhnout.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

Tak to jsem nevěděl že vyrábí i takovou minerálku.Já jsem vyzkoušel pro změnu chilli čokoládu.Nebylo to špatné ale klasická čokoláda je pro mne lepší.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
BEAES

Už neví co by vymysleli, vůbec takové minerálky nejsou doporučovány na denní pití, jen si tím zanášíte tělo. Raději si kupte kvalitní sirup a do toho čistou vodu. Takovou příchuť bych asi neměla odvahu si koupit a jak se znám, tak by mi určitě nechutnala.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek