Bronzový

Už jste měli tu minerálku s příchutí chilli?

Dostala se mi do rukou Ondrášovka s příchutí mango a chilli,když jsem se napil,ještě jsem nic netušil a bylo to příšerné :D To jim snad do ní to chilli spadlo náhodou a nechtěli to vylít nebo co,podle mého se spíš hodí do obchodu s ptákovinami..Co si o tom myslíte?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Ondrášovku mango-chilli jsem měla. Musím říci, že to nebylo špatné. Mně to docela chutnalo. První lok mne také moc neuchvátil, ale potom to bylo O.K.

Když jsem to v obchodě vůbec našla, dost jsem se podivila. Myslela jsem si, že snad špatně čtu, nebo co :-D Hodně by mne zajímalo, jaká příchuť bude příště. Že by špenát s jahodami? :-D
Nevím, necháme se překvapit. Možné je totiž vše :-D

Další odpovědi:

Zlatý

Musím vyzkoušet. Stejně jako ten... jsem jedla čokoládu s příchutí chilli a ta mně chutnala.

Obloukem vyhnout.

Zlatý

Tak to jsem nevěděl že vyrábí i takovou minerálku.Já jsem vyzkoušel pro změnu chilli čokoládu.Nebylo to špatné ale klasická čokoláda je pro mne lepší.

Zlatý

Už neví co by vymysleli, vůbec takové minerálky nejsou doporučovány na denní pití, jen si tím zanášíte tělo. Raději si kupte kvalitní sirup a do toho čistou vodu. Takovou příchuť bych asi neměla odvahu si koupit a jak se znám, tak by mi určitě nechutnala.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Jídlo a vaření

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Jídlo a vaření

Zlatý hanulka11 986
Zlatý Drap 845
Zlatý annas 758
Zlatý iceT 496
Zlatý marci1 482
Zlatý gecco 431
Zlatý briketka10 415
Zlatý quentos 405
Stříbrný elektrikář 395
Zlatý mosoj 351

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.