Pokročilý

Už je to tady

už háráme a nakrýt potřebujeme do 17. srpna kdy bude ta správná doba ??
Doplňuji:
a co 3.8. ???

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

13 - 16 den harani. Zkuste to domluvit na 15.8.
-iv-
Doplňuji:
Jestli zacalo harani dnes , tak se nepodari spojit pejska s fenkou. Vite presne prvni den harani ? Od toho prvniho dne pocitejte a nejdrive 13 den zkuste ....

Další odpovědi:

Stříbrný

Můj názor - který samozřejmě každýmu po chuti nebude. Já být Vámi, tak fenku nakrýt nenechám - tolik pejsků je v utulku a vy chcete mít "sobecky" štěnata. Je to velké starost a je čím dál víc obtížné šteňata někam umístit. Budete si s nima vůbec vědět rady, když nevíte, kdy je ta správná doba na nakrytí fenky?

Pokročilý

Tak prvních 5 dnů ji nechte a až třeba ten sedmý můžete zkusit.Můžete to domluvit na 9.8. a nebo i 14.8.

Zlatý

chudáci psi, takhle jim to plánovat.

nechápu, že se v přírodě dokážou rozmnožovat (bez plánování a sledovaní ovulace).

Diskuze k otázce

Zlatý

chudst

Berusinka: nebude. Obzvlaste maji-li cistokrevneho pejska a stenata udaji. Totez muzes rici o lidech: tolik deti v detskych domovech... Souhlasim s tebou jedine, pokud by mela stenatka prijit do utulku.

Stříbrný

Berušinka

Oni se ani pejsci s PP dobře neprodávají. Zvlášť psi, fenky jakžtakž jo, protože spousta lidí si je bere "na kšeft" - HNUS!!! =( A i kdyby je udali - co těch x psů v utulcích?! Třeba by si je někdo vzal, ale zrovna vidí štenata, tak si vezme raději je. A nesrovnávej to s dětma v DD - to je úplně něco jinýho - jsou psi a lidi. To je tak trochu něco jiného. Nemyslim to vůči tobě zle jo - v klidu =D Nechci se hádat - kor s tebou =)

Zlatý

chudst

Nemyslim, ze by psi a lidi byli tak trosku neco jineho v tomto pripade. Proste i lide chteji mit vlastni stenatka, stejne jako chteji mit vlastni deti. Tvuj nazor se da na to adaptovat take - a tady vyjimecne nesouhlasim, ze lidsky zivot ma prednost pred psim, vezmu-li do uvahy to, co rikas. Kdyzbych se ridil tvym: v utulku je hodne pejsku, pak bych se musel ridit i tim, ze v detskych domovech je hodne deti. (Opet rikam - souhlasim s tebou, ale pouze v pripade, ze by dali stenata do utulku. Pokud je rozdaji, nekritizoval bych je. Tvuj nazor ma neco do sebe, ale v praxi vzdy zalezi ciste na majiteli, jak se rozhodne: kdyz ma fenku, jestli chce mit stenata a prodat je, nebo ne. Ani jedno jeho rozhodnuti neni spatne. (Ja treba stenatka doma nechci. Jsou strasne roztomila, je to starost navic a kdyz bych je pak mel dat pryc, to bych neunesl.) A pokud se rozhodne majitel, ze je chce, fajn, proc ne - pokud jim zajisti pekne 'detstvi' a fajn rodinu.)

A jezis ne, ja to jako hadku neberu :) To, ze mame konecne na neco jiny nazor je v poradku, vsak uz bylo na case XD

Stříbrný

Berušinka

Já také nesouhlasím s tím, že má lidský život vyšší hodnotu, ale přece jen - podívej se, jak žijeme my - jako lidi a jaký mají život psi. Jiný. Proto to nechci srovnávat - je to pro mě úplně něco jiného. Rozdají, ale za jakou cenu? Nevím, tazatelka se v první své otázce ptala jaké je to na 2. stupni ZŠ, proč tohle zařizuje malá holčička a ne její rodiče? Bojím se, aby se vůbec o ty štenata postarali - když už nic jinýho...

Hele - já jsem to radši napsala - aby to třeba nedopadlo jako u DDarent - nebo jak se jmenuje =D Ten taky asi moc vyspělý nebude.

Zajímavé otázky v kategorii Zvířata

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zvířata

Zlatý Drap 1073
Zlatý beer 710
Zlatý www 558
Zlatý briketka10 346
Zlatý ReHu 306
Zlatý hanulka11 296
Zlatý annas 280
Zlatý marci1 263
Zlatý mosoj 257
Zlatý gecco 248

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.