Mandice23L

Napadá vás nějaký originální nápad jak upravit pokoj?

Napadá vás nějaký originální nápad jak upravit pokoj? Zkuste i neco jako světlo na tlesknutí okna na ovladač prostě cokolov

Odpovědi
hanny 2

A co takhle mořské vlny na mrknutí oka a na lusknutí prstů hostina na stole?To jsou dobrý fantasmagorie.Tak možná ve třetí galaxii!

Zulda08

Mě třeba hrozně mrzí, že lidé v česku nejsou zvyklí si kupovat řezané květiny a dělat domov domovem pomocí květin :) Třeba v západních zemích to tak je a opravdu se tam cítíte dobře :)

Sarina888

Máš pravdu, já jsem byla v Belgii na erasmu a hrozně jsem si tam zvykla mít pořád tulipány na stole :) Teď je taky nakupuji, teda přes florea.cz, protože je to levnější než v obchodě, ale opravdu vydrží to co vydrželi v Belgii :)