SpeedyBozar

ULOZ.TO, jak je vidět, už nefunguje. Kde mám teď stáhnout film?

A k čemu mi jsou data, co jsem tam teď koupil?

Odpovědi
tituly

Fastshare. Doslova tam mají napsáno „uloz to alternativa“. Rozhodně tam nebude všechno co na uloz.to, ale filmů a seriálů je tam dost.

Na uloz.to stále můžeš používat disk/uložiště. Což je funkce k ničemu. Některým se to může hodit a můžou tak manipulovat s vlastními soubory mezi zeřízeními, odkudkoli. Stačí jim přístup k internetu.
Kredity ti vrátí, pokud chceš. Podívej na často kladené oázky: https://uloz.to/faq#mo­neyback

SpeedyBozar

Paráda, moc děkuju.

Jinak na tom ulozto.live opravdu asi nic není a vypadá to, že data z uloz.to mi tam asi fungovat nebudou.

tituly

@SpeedyBozar: :)

Ne, tam se data asi uplatnit nedají. Moc tam toho zatím není, ale třeba tam budou postupně nahrávat. Já třeba ani nevěděl, že něco takového eixstuje. Zjistil jsem to předevčírem.

tituly

Ještě existuje ulozto.live a tam myslím můžeš sledovat filmy a seriály. I bez kreditů, dat.

tituly

Ale co jsem se teď díval, tak tam skoro nic není.