Avatar uživatele
anonym

Ulevilo se vám po zvolení Trumpa?

  • už žádné vyzbrojování radikálů
  • žádné bombardování Libye
  • žádný Írák, Írán
  • konec napadání Ruska

Současný trend americké vlády zabít 2 miliony lidí každý rok dnes končí!:) Jsem rád že k Američanům promluvilo jejich svědomí a snad už nedovolí Hillary demolovat Blízký východ:)

Hlasujte v anketě
Zajímavá 0 před 2724 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

Make America Great Again!

Špatná anketa, nepřipouštíš jinou než souhlasnou odpověď. Ze zvolení kačera Donalda jsem zděšen. Není náhodou, že první, co mu pogratulovali byli Čína a Rusko, dvě největší hrozby. Samozřejmě v závěsu s ultrapravicovými nacionalistickými úchylkami typu Le Pen. V USA nezvítězila demokracie, ale populismus. Jsem zvědav, jak ten šašek zajistí práci dělníkům v Pensylvánii a jak přinutí Mexiko postavit hraniční zeď za jejich prachy. Je to omezenec.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Alesh

Ano

Hochu, ty jsi ještě hóóódně naivní! 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Make America Great Again!

Přitížilo se mi .
Trump žádný program nemá .
Hillary demolovala blízký východ ? Od kdy ?

I spáč Swarzenberk je rozladěn -
Trump kritizuje, že Evropa nedává dost peněz na svou obranu. Myslíte, že budeme muset sáhnout hlouběji do kapsy?
Zajisté. Musíme si ve vší vážnosti uvědomit, že krásné období, které jsme zažívali od roku 1989, definitivně skončilo. Teď bude úplně jiný svět. Bohužel dějiny ukazují, že velcí populisté mají sklon vyvolat velký konflikt.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Ano

Na rozdíl od Keplera nejsem zděšen. Kdyby to byla pravda i bych se radoval. Bohužel pravda to nebude.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dudu

Ano

Dnes už jsem se vyjádřil: pokud si namluvil českou holku a jeho bývalá zlínská tchyně tvrdí, že Donald je nejhodnější člověk na světě, snad to nebude tak zlé. Uvidíme a držme mu palce

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Ano

Ano, už jsem si nechal zřídit obrovský protiatomový bunkr několik kilometrů pod zemí, kdyby náhodou Miss Clinton vyhrála.

Trump je inteligentní člověk, má plány, dobře mluví, dobře se poslouchá, pro Ameriku chce jen to nejlepší.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
df

Ano

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hapiky

Make America Great Again!

Pokud zatočí s lobisty, korupčníky a „vysavače státního rozpočtu“, lecos se mu odpustí. Já to nevnímám jako úlevu, spíše nedočkavost, jestli se něco celosvětově zlepší, aneb nechtěně zhorší.

Upravil/a: hapiky

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
BeatrixKiddo

Make America Great Again!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
redy

Iaybor koukám že nevíš oco go – BalotaGuy ti doporučuje – poslechni ho…

Jinak to v daný situaci dopadlo, nejlíp jak mohlo…

před 2724 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

laybor: Doporučuju prostudovat historii USA, NATO a Libye posledních 20 let :)

před 2724 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Cestování