Ukončení statusu studenta a daně

Dobrý den, když mi škola ukončí status studenta v dubnu (kvůli častým absencím, přezto do školy budu chodit nadále jedná se pomaturitní studium) budu mít problém s daněmi? Jaký? Nevím si rady jak bych kdyžtak měla postupovat

Nejlepší odpověď
anonym

Na mne je to příliš málo informací. Rozhodující je, zda studujete při zaměstnání, nebo zda si přivyděláváte jako brigádník při studiu. Od toho se potom mohou odvíjet odpovědi. Doplňte, prosím, další informace.

Další odpovědi
Ella

s daněmi? pokud pracujete brigádně, či jinak, tak vám akorát už nebude platit studentská úleva na daně…

větší starosti by mi dělalo placení zdravotního pojištění… pokud už nemáte „status studenta“ musíte si zdravotní platit sama, pokud ho za vás neplatí zaměstnavatel…