Iceman88

Ukázali byste jí občanský průkaz?

Ahoj, tak včera když jsem přijel na autobusové nádraží do Zlína a šel jsem tak 15:15 na své stanoviště, hned ke mě přišla mladá holka ve věku asi tak zhruba kolem 25 roků a něco mi chtěla nabídnout, ptala se mě na pojišťovnu, řekl jsem, že mám VZP, jenže když jsme spolu tak seděli na lavičce, chtěla po mě nějaký doklad a to už měla otevřený velký sešit a držela v ruce propisku. Řekl jsem jí, že jsem všechny doklady zapomněl doma. Říkala, že je z Krnova, ze Zlína dost daleko.
Její věta: " Doufám, že nejsi hajzl a že mi nelžeš. " Ano, ze začátku působila mile, pochválila mi třičko, že ho mám pěkné, prostě nabízela, kdybych chtěl spravit zuby atd. Ale já jí stejně nevěřil.

Ukázali byste jí občanský průkaz? 😉

Nejlepší odpověď
jirka F

Ne, musela by mě ukázat policejní průkaz nebo že je revizorka autobusových drah nebo prostě nějaký průkaz její protože nikomu cizímu se občanský průkaz neukazuje. Mohla to být klidně podvodnice.

Další odpovědi
Smack

To jsou šmejdi!!! Bacha na to.

Emefej

Pouze v případě, že by ona něco pěkného ukázala mě.

Hlada

Rozhodující by mělo být to, co nabízí, ne že chce OP. Osobně nejsem paranoidní, abych se obával někomu ukázat občanku. Nikdy se mi ale v reálu nestalo, že bych se rozhodl uzavřít nějakou smlouvu na ulici. V takovém případě si vezmu podklady a o uzavření smlouvy se rozhodnu až po prostudování podmínek, takže legitimování se na ulici nepřichází v úvahu.

JežíšKristus

No a kdy jste si povídali o Bibli??

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Iceman88

Jirka F: Jo, taky si myslím, ale tak měla říct narovinu, že chce peníze. Možná bych jí dal svůj Instagram, ale doklad bych jí fakt neukázal, jde to totiž zneužít.