Smack

Udrží mě sedačka v kině, když vážím 150kg?

Odpovědi
Malvína

Udržet udrží, jen aby na šířku seděla.

aliendrone

Udrží. Ale neměl by ses na ní moc „protahovat“ a uvelebovat. Dneska už fortelné věci jsou vzácností, ;) :)

Malvína>>> To u MUŽŮ zpravidla nebývá problém. Protože jsme na rozdíl od něžného pohlaví prozíravější, taxi prostor pro rezervní inteligenci budujeme před tělem, podobně jako (některé) ženy „airbagy“, jen krapet níže. ;) :D

Ale ženy to z nepopchopitelného důvodu ignorují a důsledně si místo toho budují „asimetrickou prdel“. (Ne, není tam hrubka, jde o popis "asi metr sem, asi metr tam) ;) :D :D

Beno

Do kina skoro nikdo nechodí, pro vysoké ceny vstupného. Jen občas někdo na sedadlech sedí, obsazenost je nízká. Můžete si pro jistotu sednout na dvě sedadla.