Sirifan

Úder do žeber a následné krvácení. Mám zajít do nemocnice?

Dobrý den, včera jsem si při pádu na kole vrazil řidítko do žeber v oblasti pod prsem. Chvíli se mi špatně dýchalo a cítil jsem tlačivou bolest. Ale tyto problémy po pár minutách odezněly a cítil jsem se v pořádku. Avšak dnes ráno se mi sama od sebe spustila krev z nosu (to se mi nikdy samovolně nestalo a problémy s tím nemám) může to mít něco společného či jde pouze o náhodu. Mám si zajít do nemocnice? Díky za odpověď

Nejlepší odpověď
Löwe

Ano máš si zajít do nemocnice.

Další odpovědi
anonym

Při krvácení do plic bys krev vykašlával… Porušené nosní kapiláry se od žeber dosti distancují.Ovšem bez ohledu na cokoliv – každý úraz by měl řešit doktor, pokud ti záleží na životě… Ne náhodou se dříve umíralo na drobné řezné ranky, chřipku atd.

fcoop

Věř řeči svého těla.........u­paluj.

Reezo

Když si přejedeš po žebrech je to ok? Necítíš, že by se ti třeba poranili žebra? Jak to popisuješ tak mi to napovídá o zlomeným žebru. Zlomená žebra nejsou žádná sranda, protože může dojít lehce k poškození nějakého orgánu ( nejčastěji plíce ) Pokud se ti špatně dýchalo a špatně dýchá, tak je reálná možnost, že jsi si něco udělal.

Osobně si jen kladu otázku, proč to člověka nenapadne samotného dojít si třeba k lékaři? Lidi skrz internet nepoznají nic a jen hádají. Já osobně bych ti doporučil preventivně se nechat prohlédnout