Avatar uživatele
Sirifan

Úder do žeber a následné krvácení. Mám zajít do nemocnice?

Dobrý den, včera jsem si při pádu na kole vrazil řidítko do žeber v oblasti pod prsem. Chvíli se mi špatně dýchalo a cítil jsem tlačivou bolest. Ale tyto problémy po pár minutách odezněly a cítil jsem se v pořádku. Avšak dnes ráno se mi sama od sebe spustila krev z nosu (to se mi nikdy samovolně nestalo a problémy s tím nemám) může to mít něco společného či jde pouze o náhodu. Mám si zajít do nemocnice? Díky za odpověď

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: annas

Zajímavá 0 před 3210 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Löwe

Ano máš si zajít do nemocnice.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Při krvácení do plic bys krev vykašlával… Porušené nosní kapiláry se od žeber dosti distancují.Ovšem bez ohledu na cokoliv – každý úraz by měl řešit doktor, pokud ti záleží na životě… Ne náhodou se dříve umíralo na drobné řezné ranky, chřipku atd.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
fcoop

Věř řeči svého těla.........u­paluj.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Reezo

Když si přejedeš po žebrech je to ok? Necítíš, že by se ti třeba poranili žebra? Jak to popisuješ tak mi to napovídá o zlomeným žebru. Zlomená žebra nejsou žádná sranda, protože může dojít lehce k poškození nějakého orgánu ( nejčastěji plíce ) Pokud se ti špatně dýchalo a špatně dýchá, tak je reálná možnost, že jsi si něco udělal.

Osobně si jen kladu otázku, proč to člověka nenapadne samotného dojít si třeba k lékaři? Lidi skrz internet nepoznají nic a jen hádají. Já osobně bych ti doporučil preventivně se nechat prohlédnout

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zdraví