Anonym63

Učili jste se nějak líbat ( nebo francouzký polibek)?

Nejlepší odpověď
anonym

Ano. Praxí.
Nedokážu si představit, co se na tom chceš učit. Vždyť tohle jde nejlépe samo od sebe.

Další odpovědi
quentos

ne… když to přišlo, šlo to tak nějak najednou samo. Takové věci je nejlepší dělat spontánně, necpat do toho rozum…

marci1

Ne. Neučila. Mladý člověk si vždycky myslí, že to nebude umět a měl by se to naučit, ale on to opravdu umí každý.

martas93

Něco tak krásného tě naučí jen tvé a jeho(její) rty.Hlavní je vypnout mozek a nechat se unášet tou krásou.Mně osobně se líbí takový francouzský polibek provázen ještě doteky rukou na její šíji a ve vlasech!Páni,nic nemůže být krásnějšího.Já osobně tohle k životu potřebuju několik(setk)rát den­ně…