dust8

U žen je líčení často běžná realita, ale proč se to, ale neujalo i mužů? Neandrtálci asi měli zákaz už od neandrtálkyň?

Odpovědi
Drap

Myslím, že i muži se krášlili, ale protože jsou línější než ženy, a preferují jiné ozdoby než ženy, tak proto přestali až se to stalo normou. Ono takové líčení neni za minutu. Jsou však i mezi muži takoví jedinci, že ráno potřebují koupelnu na tři čtvrtě hodiny. Těm se říká metrosexuálové.

Ametyst

Situace se bohužel už dost mění tím, jak se genderismem stírají rozdíly mezi mužem a ženou. Příklad ze Skotska: mladý ženatý muž znásilnil dvě ženy. Byl obviněn, ale mezitím se prohlásil za ženu, trans- ženu, líčil se a oblékal do ženských šatů. Soud ho ve své moudrosti poslal do ženské věznice, kde znásilnil další ženu.
Další heslo do debaty: drag queen. Na to je hrdý Ondřej Brzobohatý.