Avatar uživatele
samicek333

U sousedů je pozdě do noci hluk…

U sousedů je pozdě do noci hluk, buď tam hraje hlasitá hudba, nebo tam běhají děti, který až někdo do jedenáctý v noci ječej, co byste dělali vy?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? robosobo, anonym, Adula.57 před 4669 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
robosobo

Já bych zavolal policii.Jedná se totiž o rušení večerního klidu od 10 hodin večer musí být klid.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
iceT

Slušně je požádat,aby sebe a děti kontrolovali,pro­tože po 22:00 je noční klid a pokud se opakuje nebo jim je to jedno,tak klidně volat policii.Ono když se má ráno vstávat do práce,tak to určo není nic příjemného.Jenže pokud zavoláte PČR,tak se na Vás sousedi potom můžou dívat skrz prsty a nebudete se „hodit ani na hnůj“.To se stalo i mamce,když takhle policajty volala na sousedy,kteří si dělali třískotéku po půlnoci.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
HOMER

Pustil bych si taky nějakou hudbu abych to přehlušil.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Saurus

Noční klid začíná v 10 hodin, do té doby, pokud nepřekračují nějaké limity, nenaděláte nic. Po 10. hodině už můžete zavolat policii, ale dlouhodobé řešení to není, protože jim stejně skoro nic nehrozí, a navíc, lepší je zkusit s nimi nejprve jednat, protože pokud vás ruší hudbou tak vás chápu, ale pokud jim třeba pláče dítě, tak je třeba také chápat ty rodiče – sama mám dvě malé děti a když mi začnou v noci brečet, nemůžu za to a nic s tím nenadělám. Tak přeji hlavně pohodové vztahy se sousedy 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Děda Louda

Jestli vánm vadí, že je u nich hluk, nechoďte tam.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek