Curiosity

TV soutěž s jistou odpovědí a nejistou výhrou? Nerozumím tomu, vysvětlí mi to někdo, prosím?

Na některých programech bývají takové stupidní soutěže.. například: na obrazovce je 5 puntíků a otázka zní: KOLIK JE NA OBRAZOVCE PUNTÍKŮ? ..všichni ví, že je jich 5, ale každý kdo tam zavolá a řekné 5, tak to má špatně 😁 JAK TO JAKO FUNGUJE? CO TO MÁ ZNAMENAT? Nechápu to. To jako oni takhle vydělávají na blbcích a nikdo nic nevyhraje? To jako je normální a legální? Jsem z toho jelen. Nechápu, proč tyto soutěže jsou a jaký mají cíl a význam. Vždycky na to čumím jak puk a nechápu, o co tam jde. 😁 DĚKUJI ZA VYSVĚTLENÍ! 🙂

Nejlepší odpověď
zelezo1983

to jsou podvody a zlodejiny aby z lidi vytahali penize vzdyt se podivejte na cenu hovoru jak pisou dole 70kc za minutu je hrozna cocka

Další odpovědi
marci1

Jediným cílem je vytahat z diváků co nejvíce peněz. Obrázek vypadá jako úplně jednoduchý, ale není tomu tak. Svůj účel ale splní, protože lidé mají pocit, že je to velmi lehké a tím se „nachytá“ hodně lidí. Proto tam tolik lidí volá a přichází o peníze. Jedinou radou je : NEVOLAT.

Jsemtady

Mno jde o to, ze ta slecna nebo nekdo tam 😉 Se snazi vyvolat dojem, ze tam zrovna nikdo nevola .. ale vola, je tam fronta, prave proto ze je ta otazka jednoducha to nalaka spousty lidi, kteri cekaji a utraci penize a teprve kdyz maji dostatecnou castku, tak nechaji jednoho vylosovat a ten neco vyhraje, pricemz ta vyhra za moc nestoji.

opportunity

A pořád se zdá, že nikdo nevolá, že? Jenže volá spousta lidí, na drahé volání, a poslouchá kecy „dovolali jste se, počkete, jestli budete přepojeni…“ A občas ta odpověď na tu hádanku je úplně jiná, ale nenamáhají se vysvětlit, jak to.

bolak

Já už jsem to tu jednou psal, když se jedna podobná otázka na poradně řešila. Je to tak že tam úmyslně pokládaj otázky, které je možné vyložit si několika způsoby, a které tedy mají díky nejasnému zadání hned několik řešení (dejme tomu dvacet), a ačkoliv je na drátě spousta lidí, tak furt vyzývaj aby lidi volali, a za všechny ty lidi, kterejch je třeba 100 na čekačce, oni inkasujou těch 70 Kč/min takže když tam tenhleten průměr udržej třeba hodinu, tak maj v prasátku třeba 400.000,–

A když se jim konečně někoho pak pustěj do éteru a požádaj o tip, tak jak jsem říkal, oni mají otázky na které je 20 možných řešení, z nichž žádné není vybrané jako definitivní, takže nikdy nemůžeš vyhrát, protože když jedno z řešení divák vysloví, tak oni maj nařízeno říct „NE, TO NENÍ SPRÁVNÁ ODPOVĚĎ“ a to řešení si jednoduše vyškrtnou ze seznamu, přičemž je tam vždycky zajištěno, aby počet volajících nepřekročil počet možných řešení.