BENYTA

TV Prima rozjíždí 8.3.2011 kanál o lásce, ženám k „MDŽ“ – jak ho ta žena, technický antitalent, bude moci sledovat?

Už se těším jak ho hledám, vkládám do MENU…
Jak to prakticky udělám?
Doplňuji:
Děkuji všem za poradu, i Jirkovi za napomenutí ostatních, dám vědět, jak jsem to zvládla…
A na vysvětlenou, telenovely, mýdlovky apod. nesleduji, ale Prima na tento kanál přesunula ZOUFALKY, (Zoufalé manželky), tak kvůli nim…

Nejlepší odpověď
dudu

Kanál Prima LOVE bude k dispozici v kabelové síti UPC Česká republika, dále v multiplexu 3 a také na satelitu. Distribuci signálu na pozici 23,5°E zajistí CS Link (freq. 12,070 GHz, pol. H, SR 27500, FEC 3/4) pro kliety své platformy i konkurenční nabídky Skylink.
Úterý, 08.03.2011
08.00 Supermix
08.10 Kancelářská krysa VII (23)
08.35 Nikdo není dokonalý
09.30 Kauzy z Bostonu III (6)
10.15 Kauzy z Bostonu III (7)
11.00 Teleshopping
11.20 Maskovaný hrdina zasahuje
12.30 Teleshopping
12.50 Chůva k pohledání I (1)
13.20 Sabrina – mladá čarodějnice I (1)
13.45 Kauzy z Bostonu III (6)
14.30 Kauzy z Bostonu III (7)
15.20 Pět holek na krku (1)
15.50 Frasier I (1)
16.20 Rychlá změna
17.55 Pravá tvář vášně (1)
18.45 Rodinná pouta I (1)
19.45 V náručí ďábla (1)
20.50 Seznam ex (1)
21.40 Ally McBealová I (1)
22.25 Hledá se táta a máma
23.20 Chůva k pohledání I (1)

Další odpovědi
Jikra

BENYTA se vás vy mudrlanti neptala na vaše pocity ale na praktickou radu. Tak když jí neumíte poradit tak si ty svoje frky nechte.

panenka

Dáš si menu+ruční ladění na internetových strankách
zde v odkaze si najdeš kde ten kanál najdeš a můžeš se dívat.
http://www.pa­rabola.cz/clan­ky/4235/prima-love-tv-program-na-prvni-tyden/

mosoj

Jenom doplním dudu, Zde je ještě seznam pozemních vysílačů vysílajících mux 3.
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/dvb-t-vs-dvb-je-v-tom-nejaky-rozdil

venkovan

Tím, že naladíte správný kanál a před tím televizi zapnete.
S ohledem na zachování zdravého rozumu mužů ve vašem okolí neporadím jak uložit do ovládání takový kanál.
Lepší takové pořady nesledovat – protože od reality mají daleko víc než úžasný Rambo a jemu podobní. Kdysi na tyto filmy o lásce napsal celkem podařilý fejetonek Zdeněk Svěrák.
Raději se budu dívat na seriál „Jak se to dělá“.

stana73

Hm,tak tenhle kanál mi může být ukradený.Za sebe říkám,že je to vymývání mozků.Berte mě s nadhledem,ale mezi divačky mě nepočítejte. :)

hanulka11

Mě to nechává naprosto chladnou…celá televize

kapka

Benyto, Zoufalky jsou super. A koukám, že tam je i skvělá Chůva k pohledání.

BENYTA

…jo, ta je dokonalá – Fren Fain…