zvedavaholka

tv léčitelé

Co si myslíte o TV programu, kdy voláte nějáké léčitelce, nebo tak a ona vám čistí čakry, posílá energii. věříte tomu? Nebo si jste jisti, že je to jen tahání peněz z lidí? Myslím, že to vysílají na Activ tv, nebo tak nějak.

Nejlepší odpověď
Alesh

Nedávno jsem zahlédl nějaký výklad z karet. Se zaujetím jsem to tak pozoroval a opravdu jsem se bavil tím, za co jsou lidé ochotni utrácet.
Pokud mám problémy s partnerem apod. tak asi nebudu volat za prachy do TV, abych ještě navíc dělal ze sebe klauna, ale zajdu si do nějaké poradny či k psychologovi, který má příslušnou specializaci a dělá na pojišťovnu, tedy je zdarma.

Další odpovědi
Melkor

Je to žraní peněz, minuta za 99Kč haha, je to veliký stroj na peníze. Ti léčitelé jsou školení na to aby akorát protáhli rozhovor na minutu a sekundu a pak konec…
Doplňuji:
Je to buď podvod, nebo okultismus

Orange

Samozřejmě je to celé hloupost. Věřit podobným hovadinám by mělo být ilegální. Na druhou stranu, alespoň někdo potrestá hlupáky, ne?

Bedy

Určitě si televize za to ráda řekne a EZO.TV je trošku známé tím, že ty lidi na lince drží, ale když jsou ta rychlá přepojení neb přepojení do minuty, tak je to opravdu rychlé, toť tedy k penězům.
Nevysílají to jen Active TV, ale i na Barrandově pozdě v noci, pak třeba na slovenské Markíza Doma, dříve to bylo i na Public TV, když ještě vysílala.

Víc se mi líbilo na TipTV Vědmy radí, tam opravdu přepojení je okamžité a věštec tam má víc prostoru, není limitován nějakým tématem nebo jednou osobou či jednou otázkou jako na Ezu.

A co se týká léčení a posílání energií – ano, opravdu to funguje, energie proudí všude kolem nás a samozřejmě čakry se dají harmonizovat tou automatickou kresbou, co se dělá nejčastěji, ale jde to třeba i barvami, dobré může být nošení červeného spodního prádla, kdo má problémy s kořenovou čakrou atd.

Je to jen můj názor a samozřejmě najde se řada lidí, kteří tomu nevěří a jistě Vám to napíší. Je jen na Vás jak se rozhodnete, doporučuju to zkusit, abyste se přesvědčila. Harmonizaci čaker většinou ucítíte tak, že vás nějaké místo pálí nebo tam cítíte takové jakoby mravenčení, případě i prý chlad, co jsem slyšel, ale s tím jsem se zatím nesetkal.

marci1

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jaky-je-vas-nazor-na-novodobe-kartarky-lecitele-ci-sarlatany

nonnel

Je to tahání peněz z hloupých lidí.