zjentek

Tušíte, kam se poděl uživatel, prorok, fanoušek jasného zření a můj Veliký přítel, zářný Arcimozek?

Jako úvod pro letošní plodný rok (beztak už tak plný překvapení) jsem zde pro něj plánoval (ve vší úctě pouze formou otázek a odpovědí) osobní drobný dar v podobě doporučení sebe-dotazování jako nejkratší cesty k osvobození. Tedy, pokud někde z hlubin Vesmíru zříš, můj hluboký příteli, ať jsi kde jsi a svítíš svou září na cestu dosud slepým, zde zasílám lekci/extra materiál zvláště pro Tebe>>> https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/%C3%81tmavi%C4%8D%C3%­A1ra

Elkone, není patrné zda zaznamenals i ty, ale… Odkaz je přiložen. Stačí sebrat odvahu. Děkuju.

Odpovědi
elkon

Že tě ty kraviny stále baví, nebo je to poruchou?

zjentek

Elkone, stárneš. To, je porucha.