tukožroutská polévka

Mám dotaz. Mohu tukožroutskou polévku jíst neomezeně?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Ano, až do úplného zhubnutí....:)) Opět doporučuji knihu "Hubnutí bez blbnutí" od Igora Bukovského a odkaz www.akv.sk

Další odpovědi:

Zlatý

Doporučuje se jíst ji max týden, jde totiž o velice jednostrannou dietu - žádné bílkoviny, žádné sacharidy, tuky... Dlouhodobě to může uškodit. A taky si myslím, že už po tom týdnu ti bude špatně, jen ji uvidíš :-)

Zlatý

Zcela jistě ne.
Je to jednostranná strava a každý potřebuje stravu pestrou, pravidelnou a vyváženou.

Zlatý

Stravování s převahou tukožroutské polévky obsahuje velmi málo cukrů a tuků(mám k ní sedmidenní jídelníček).Je však nutné se vyhnout pečivu,alkoholu,smaženým pokrmům a syceným nápojům a po skončení sedmidenní kůry se ke špatným stravovacím návykům nevracet.Při tomhle stravování se tělo pročistí,máte dostatek vitamínu C a vlákniny.Musí se hodně pít.Jíst tuhle polévku můžete neomezeně po dobu diety.
Tahle dieta je dobrá tehdy,když chcete shodit pár nabytečných kil,ale ne když chcete hubnout zdravě a dlouhodobě.

Stříbrný

Vše už tady bylo řečeno. Z vlastní několikeré zkušenosti vím, že po týdnu jsem jí už nemohla ani vidět a to jsem jí uvařila velmi chutnou. Je dobrá k pročištění a k zahájení jiného zdravého stravovacího režimu, kdybys jedla delší dobu jen ji, můžeš onemocnět z důvodu nedostatku všech důležitých živin, už po několika týdnech bys byla hrozně unavená, slabá, bylo by ti špatně od žaludku, začaly by tě bolet všechny klouby a svaly atd.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Zdraví

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1609
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1282
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 715
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 566
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.