lona

Trekové brusle jako dárek – jak vybrat správně pro mladou slečnu?

Hodí se trekové brusle pro začátečníky a jaké parametry hlídat při koupi primárně? Děkuji.

Odpovědi
Alesh

Jak moc mladou slečnu? Pokud se bavíme o předškolním věku či nějakém tom prvním stupni, a o prvních bruslích, tak s tím bych si moc hlavu nelámal. Budou to stejně jen takové brusle na vyzkoušení, osahání si toho, zda ji to baví nebo nebaví. Neřešil bych skoro nic, leda cenu. Prostě nemá smysl kupovat nějakou extra kvalitu, když z nich rychle vyroste a třeba ji to ani bavit nebude. Nevím z jakého důvodu volíte zrovna ty trekové, nebude lepší klasické inline? Jaký to má důvod, že zrovna ty trekové?

lona

je jí 14 let no a vyloženě je to zřejmě trend, kdy já se sama spíš vyznám v inline .. chce dělat parádu plus se hýbat, zřejmě ve třídě holky jezdí na Rio, protože to slýcháme nejčastěji, ale váhám, abychom vybrali dobře, koukám např sem https://www.honzovy-longboardy.cz/tre­kove-brusle/ ale asi první vybrat spíše osobně že? Myslíte, že např. právě Rio je kvalita nebo spíš průměr trekových bruslí?