sdesigner

Treba vo Svajciarsku pas?

Chystam sa dnes do rakuska a chcem zajst aj do Svajcu. pocul som ze napriek tomu ze hranice su volne ak vas zastavi hliadka v meste a mate cudziu SPZ pozaduju pas. co je na tom pravdy? Nemam pas tak vaham ci sa tam vybrat.

Odpovědi
suaeda

Do Švýcarska doporučuji cestovní pas. Občas na hranicích dělají kontrolu. Švýcarsko není členem EU pouze podepsalo Schengenskou dohodu.