marta52

tovární nastavení u olympus C 520

když chci resetovat fotoaparát do továrního nastavení, objeví se mi, reset, ale šedivý nefungující, nevíte čím to je, někde jsem četla, že se to stává, když je nastavené auto, tak jsem to zrušila, ale nepomohlo to
Doplňuji:
děkuji za odpověď, ale manuál mám,rada jak postupovat při resetu tam sice je, ale jsk postupovat v případě zšedlé nabídky ne

Nejlepší odpověď
marta5224

našla jsem řešení problému a je to v v nastavení přepínače režimů na některé z písmen P,A,S,M, nesmí být nastaveno auto ani scéna

Další odpovědi
Děda Louda

Tady si můžeš stáhnout manuál:

http://diplodoc­s.cz/414159.php?k=56ddf­efaca57f87a6d81­3c4c6585d112&ID=2441667&­q=OLYMPUS CAMEDIA C-520 ZOOM

mosoj

Nyní jenom střílím. Foťák má mimo provozního AKU ještě jednu malou knoflíkovou baterii. Je třeba
se podívat v manuálu kde je umístěná!
Tu vyměnit. Vypadá to že je vadná a tudíž není dosažitelná rom paměť.
Jinak nevím.

marta52

tak jsem znovu procházela nastavení fotoaparátu a při nastavení přepínače programů na P, A, S, M se reset stal funkčním

mosoj

No jo ale kdo se v tom má potom vyznat.
Jednou píšeš že to nejde i když jsi zrušila auto režim. Po druhé píšeš že se to stalo funkční při nastavení P,A,S,M a při tom režimy P a A jsou automatické režimy !!