Pokročilý

To je příšerné! Už jste slyšeli o testování atomových bomb na Nové Zemi?

Úplně se mi z toho udělalo šoufl. Od r. 1955 do r. 1990 zde Rusáci otestovali 130 jaderných bomb vč. té největší! Jinak taková krásná krajina by to byla! A třeba kousek odtud leží Něnecký autonomní okruh (http://cs.wikipedia.org/… na Wikipedii jsem se např. ještě dočetla že právě zde je pohyb obyvatelstva Narození: 607
Zemřelí: 513
Doplňuji:
Určitě je to kvůli té radiaci! :(

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Tak u nás je to naopak, víc zemřelých než narozených. To asi ta naše vláda dělá také pokusy !!!

Kolik je ti let ? Doporučuji ti najít údaje z atomových pokusů v atmosféře v Tichém oceánu ale i na té Nové Zemi. Mimochodem první atomovou bombu vyrobili a použili Američané. Dále ti doporučuji najít si něco o Van Allenových pásech a jejich chování při atomových pokusech v atmosféře a dělali je všichni Američané, Rusové Francouzi i Angličané. To platí i pro ty zaplať Bůh podzemní.

A co říkáš tomu, že použité atomové reaktory z lodí a ponorek se hází do severního moře.
Kam myslíš že je dávají ti ostatní ?

Takže ano je to boordel a je třeba o tom mluvit, ale objektivně !!!!!!
Doplňuji:
Pro úplnost vynechal jsem ty menší jako je Indie a Pakistán. Ty je také někde zkouší. Nyní přibude Severní Korea a Irán !! Jo a zapoměl jsem na Čínu !!!

Další odpovědi:

Zlatý

Nevím, co tě na tom tak bere ? Je logické, že všechny jaderné mocnosti sé zbraně testují a zkouší. Jen se o tom málo kdy dozvíme.
Doplňuji:
A co se týče počtů narozených a zemřelých, tak si myslím, že u nás, nebýt přistěhovalců a rómů, tak by byl výsledek podstatně horší.

Bronzový

No amíci jich jen v Pacifiku otestovali 331. Celkově 1030. Myslíš že jejich bomby byly méně škodlivé?
Doplňuji:
Jestli tě to vážně trápí tak doporučuji zhlédnout dokument Trinity and Beyond.
Pak ti teprve bude "šoufl"

Zlatý

V životě se dozvíš ještě mnohem horší věci!

Bronzový

Každá jaderná velmoc testuje své zbraně. Zjisti si kolik testů která země provedla a teprve potom dělej závěry. Takto je to jednostranné, jako v politice.

Zlatý

vitaj na planéte Zem.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Vzdělání a práce

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Vzdělání a práce

Zlatý annas 2416
Zlatý Drap 1489
Zlatý quentos 1219
Zlatý mosoj 643
Zlatý hanulka11 567
Zlatý gecco 564
Stříbrný ivzez 539
Zlatý led 528
Zlatý marci1 491
Zlatý Michal Kole 475

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.