Avatar uživatele
anonym

Tmavá pokožka

Existuje něco na vybělení pokožky? Od jara do podzimu chodím v kratasech /moc jsem přes zimu nevyblednul /a ted když začne léto tak budu mít zase barvu jako černošský náčelník ;-D

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5110 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
BENYTA

A v čem vám ta barva vadí,černošský náčelníku?Pokud je vaše chování a vystupování jako neminoritní většiny,nelámala bych si s tím hlavu,sama mám solární dermatitidu,tzn­.jakékoli vystavení slunci rovná se svědivým pupínkům,taky se na mě okolí divně kouká,že chodím na slunci od hlavy k patě zahalená…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
led

prečo blednúť, nech druhí blednú závisťou na krásnym prirodzeným opálením.
Najprirodzenejším blednutím, ale nezdravým, je vyhýbať sa slnku – ale netreba sa nechať zavrieť do väzenie. Ani tam nie je tieň…
Čo by albíni dali za krásnu opálenú pokožku!!

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
vagra

A jste si jistý,že nejste černoch?!/ humor/
Podle položené otázky mi není jasné,proč si chcete vybělit pleť.Myslíte si,že my se světlou pletí máme život kvalitnější?
Většina lidí chce mít pleť spíš tmavší,prý to líp vypadá.Dávají za to spoustu peněz a vy tady přijdete s bělením…?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tesss88

tak to ti závidím:-D
vím že asiatky používají různé bělící krémy,ale jsou to chemické sr*čky a u nás neprodejné.jinak nic 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Spíš než na zesvětlení, je možná cesta se orientovat na blokování opálení.
Tedy opalovací krémy s vysokými faktory.
Jinak na zesvětlení se jistě něco najde, ale je to celkem drahé a je třeba používat praviděšlně a dlouhodobě.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
GM

Já naopak mám světlou pokožku, slunce nesnáším, je mi na něm zle, takže se před ním spíš chráním a jak se na mne lidé dívají je mi srdečně jedno. Konec konců jsme přece běloši!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zdraví