Pokročilý

Tmavá pokožka

Existuje něco na vybělení pokožky? Od jara do podzimu chodím v kratasech /moc jsem přes zimu nevyblednul /a ted když začne léto tak budu mít zase barvu jako černošský náčelník ;-D

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

A v čem vám ta barva vadí,černošský náčelníku?Pokud je vaše chování a vystupování jako neminoritní většiny,nelámala bych si s tím hlavu,sama mám solární dermatitidu,tzn.jakékoli vystavení slunci rovná se svědivým pupínkům,taky se na mě okolí divně kouká,že chodím na slunci od hlavy k patě zahalená...

Další odpovědi:

Zlatý

prečo blednúť, nech druhí blednú závisťou na krásnym prirodzeným opálením.
Najprirodzenejším blednutím, ale nezdravým, je vyhýbať sa slnku - ale netreba sa nechať zavrieť do väzenie. Ani tam nie je tieň...
Čo by albíni dali za krásnu opálenú pokožku!!

Zlatý

A jste si jistý,že nejste černoch?!/ humor/
Podle položené otázky mi není jasné,proč si chcete vybělit pleť.Myslíte si,že my se světlou pletí máme život kvalitnější?
Většina lidí chce mít pleť spíš tmavší,prý to líp vypadá.Dávají za to spoustu peněz a vy tady přijdete s bělením....?

tak to ti závidím:-D
vím že asiatky používají různé bělící krémy,ale jsou to chemické sr*čky a u nás neprodejné.jinak nic :-)

Zlatý

Spíš než na zesvětlení, je možná cesta se orientovat na blokování opálení.
Tedy opalovací krémy s vysokými faktory.
Jinak na zesvětlení se jistě něco najde, ale je to celkem drahé a je třeba používat praviděšlně a dlouhodobě.

Bronzový

Já naopak mám světlou pokožku, slunce nesnáším, je mi na něm zle, takže se před ním spíš chráním a jak se na mne lidé dívají je mi srdečně jedno. Konec konců jsme přece běloši!

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1609
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1283
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 716
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 566
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.