Tlak vody v bytě – když pustím studenou z jednoho kohoutku, neteče v druhém

Koupil jsem si byt a mám problém s tlakem studené vody. Když se napouští pračka nebo nádržka WC nebo si pustím sprchu, tak neteče studená voda v kuchyni. Prostě když někde pustím vodu, nikde jinde neteče, respektive teče všude, ale hrozně málo. Jak se to dá řešit? Sousedé takový problém nemají. Děkuji.

Nejlepší odpověď
casey

jak pise lexx, zkontrolovat uzaver vody, pripadne jestli neni jeste nejaky po ceste.
Jestli vse OK, bude nekde pricpana „zarostla“ trubka. Zrejme se jedna o stary rozvod.

Další odpovědi
lexx

no a máte v bytě vlastní hlavní uzávěr studené vody ? je otevřen naplno ?