Tipnete si dnešní fotbal. výsledek Česko-Kazachstán?

Tomu, kdo uhodne přesný výsledek,
něco pošlu.
Díky za tipy.
Tak sem dej adresu, já ti to pivo pošlu, abys už věděl, že máš dost.
Cením tip výsledku, ale já tu nesedím po nocích, chodím brzo do práce, tak odpovídám až teď.
Naši to měli z nosu.

Nejlepší odpověď
zjentek

2:1 ..a opovaž se poslat tričko ;q

Další odpovědi
bolak

Chtěl jsem napsat, že se to nedá tipovat, že to bude hodně hodně nevyzpytatelný. Nakonec prvních 60 minut tragedie, připomínalo to Troškův Kameňák, ten taky vzal nejlepší kousky, slepil je dohromady a vyšla z toho tragédie. Hlavně jsem se šíleně divil tomu, když ukázali sestavu, že tam není Škoda. Když budeme hrát každej zápas na 2 útočníky = Škoda + Lafata, tak to bude OK, nějak nechápu co to Vrbu napadlo. Nicméně když ho dal do 2. poločasu, tak jsem byl na 90% přesvědčenej že i kdybychom hráli hovno, a oni byli zabetonovaný, tak to ještě vyhrajem. A když bylo v 80. minutě vidět jak jsou Kazaši vyflusaný a jen stojej, tak to snad ani jinak dopadnout nemohlo. Stačilo dostatečně dlouho střílet.

A Lafata je koncák, nevím co se tam pokoušel o kombinace a průniky a střely z dálky, ten má stát ve vápně a čekat na míč. Už je to přeci jen dědek, to bylo vidět jak šli ve 3ech dopředu, kde by šli do přečíslení, a on vypadal že jde na vandr, a celou tou svojí neaktivitou kupředu to zazdil. Ale to je věkem, s tím už toho moc neudělá, proto říkám že má bejt ve vápně a čekat až mu to přistane v osobní zóně, případně pokud jsme na svý půlce, tak co nejvíc vepředu, aby to stihnul když se pude útočit.

Lamalam

Vyhrajeme 13:2.
Běda ti, jestli nic nepošleš.

zjentek

bolak: po válce je každej generál

bolak

Tak 2:1 bych asi netipoval, to máš pravdu, protože stačilo aby tam byl Škoda od začátku a bylo by to min. o 4 góly :)

zjentek

no, nemyslím, že o 4, ale máš pravdu ..při tipování je dobré se držet jakési „intuice z hůry“, pánč jakmile začneš myslet na konkrétní celky a sázíš na ně s vidinou jejich způsobu hry, jak jej znáš právě ty, tak jsou to vždycky vyhozený prachy ..tohle bych moh leckoho učit ;)

bolak

takže 13:2 byl dobrej tip :)

anonym

Lamalam,oni budou mít brankáře.........

Lamalam

Aha. tak v tom případě vyhrajeme jenom 12:2