Avatar uživatele
anonym

Tipnete si dnešní fotbal. výsledek Česko-Kazachstán?

Tomu, kdo uhodne přesný výsledek,
něco pošlu.
Díky za tipy.
Tak sem dej adresu, já ti to pivo pošlu, abys už věděl, že máš dost.
Cením tip výsledku, ale já tu nesedím po nocích, chodím brzo do práce, tak odpovídám až teď.
Naši to měli z nosu.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? annas před 3157 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
zjentek

Odpoveď byla označena jako užitečná

2:1 ..a opovaž se poslat tričko ;q

2 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?bolak, anonym Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
bolak

Chtěl jsem napsat, že se to nedá tipovat, že to bude hodně hodně nevyzpytatelný. Nakonec prvních 60 minut tragedie, připomínalo to Troškův Kameňák, ten taky vzal nejlepší kousky, slepil je dohromady a vyšla z toho tragédie. Hlavně jsem se šíleně divil tomu, když ukázali sestavu, že tam není Škoda. Když budeme hrát každej zápas na 2 útočníky = Škoda + Lafata, tak to bude OK, nějak nechápu co to Vrbu napadlo. Nicméně když ho dal do 2. poločasu, tak jsem byl na 90% přesvědčenej že i kdybychom hráli hovno, a oni byli zabetonovaný, tak to ještě vyhrajem. A když bylo v 80. minutě vidět jak jsou Kazaši vyflusaný a jen stojej, tak to snad ani jinak dopadnout nemohlo. Stačilo dostatečně dlouho střílet.

A Lafata je koncák, nevím co se tam pokoušel o kombinace a průniky a střely z dálky, ten má stát ve vápně a čekat na míč. Už je to přeci jen dědek, to bylo vidět jak šli ve 3ech dopředu, kde by šli do přečíslení, a on vypadal že jde na vandr, a celou tou svojí neaktivitou kupředu to zazdil. Ale to je věkem, s tím už toho moc neudělá, proto říkám že má bejt ve vápně a čekat až mu to přistane v osobní zóně, případně pokud jsme na svý půlce, tak co nejvíc vepředu, aby to stihnul když se pude útočit.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Lamalam

Vyhrajeme 13:2.
Běda ti, jestli nic nepošleš.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
zjentek

bolak: po válce je každej generál

před 3157 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

Tak 2:1 bych asi netipoval, to máš pravdu, protože stačilo aby tam byl Škoda od začátku a bylo by to min. o 4 góly :)

před 3157 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

no, nemyslím, že o 4, ale máš pravdu ..při tipování je dobré se držet jakési „intuice z hůry“, pánč jakmile začneš myslet na konkrétní celky a sázíš na ně s vidinou jejich způsobu hry, jak jej znáš právě ty, tak jsou to vždycky vyhozený prachy ..tohle bych moh leckoho učit ;)

před 3157 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

takže 13:2 byl dobrej tip :)

před 3156 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Lamalam,oni budou mít brankáře.........

před 3157 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Lamalam

Aha. tak v tom případě vyhrajeme jenom 12:2

před 3157 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Sport