broula

Tinnitus – jak se ho zbavit?

Tinnitus je hučení v uších, které je často závislé na změnách počasí. Beru porášky – Betahistin – ale nepozoruji žádný pokrok. Asi jsem už přestárlý (78 let)…

Nejlepší odpověď
Agneta

Tak já na toto téma vím, že je třeba změna. Goethe jezdil 30 let do Karlových Varů, a pochvaloval si to. Byl tam vždy celé léto, ale jakmile přijel domů, do Weimaru, tak to zase začlo.

Další odpovědi
marci1

Zkuste si přečíst již dříve položené otázky a odpovědi na toto téma : http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=tinnitus